PayNow – nowa bramka płatności dla Prestashop od mBank – Sklepy internetowe Prestashop

PayNow – nowa bramka płatności dla Prestashop od mBank

PayNow – nowa bramka płatności dla Prestashop od mBank

PayNow to nowa bramka płatności przygotowana przez mBank. PayNow oferuje atrakcyjną prowizję od transakcji bez konieczności negocjacji i deklarowanej kwoty obrotu oraz aktywację bez opłat.

Bramka płatności online PayNow może być ciekawą alternatywą dla konkurencyjnych systemów płatności dla Prestashop. Jeśli posiadasz konto firmowe w mBank, to warto rozważyć przesiadkę z obecnego systemu płatności.


Co oferuje bramka PayNow?

Jedna z najważniejszych funkcjonalności to księgowanie środków w czasie rzeczywistym. Zarządzanie odbywa się w tradycyjnym systemie transakcyjnym mBanku, gdzie możemy środkami od razu zarządzać.

Nie musimy też stosować osobnego loginu i hasła, logujemy się w ten sam sposób co zwykle do naszego konta firmowego w mBank.

Metody płatności obsługiwane przez bramkę to obecnie BLIK oraz wszystkie szybkie płatności banków dostępnych na polskim rynku. Mamy też obsługę płatności pay-by-link dostępną dla większości banków w Polsce. W przypadku zwrotu płatności do kupującego – możemy to zrobić bezpośrednio z serwisu transakcyjnego.

Ile kosztuje Paynow?

Obecnie koszt aktywacji usługi to 0 zł. Do 30 września 2020 nie zapłacimy też prowizji od transakcji. Od 1.10.2020 prowizja wynosić będzie 0,95%.

Wymogi techniczne PayNow dla Prestashop

Moduł PayNow dla Prestashop do poprawnego działania wymaga:

  • PHP od wersji 7.1
  • Prestashop w wersji od 1.6.0
  • Konto firmowe w mBank

Jak w konkurencyjnych modułach płatności i tutaj mamy do dyspozycji środowisko testowe oraz produkcyjne. Konfiguracja wymaga uwierzytelnienia modułu w ustawieniach PayNow na koncie mBank oraz konfiguracji po stronie sklepu Prestashop (Klucz API oraz klucz podpisu).

Aby przetestować bramkę, możemy skorzystać ze środowiska testowego. Sandbox jest udostępniony pod adresem: https://panel.sandbox.paynow.pl/auth/register

Producent udostępnia również możliwość integracji ze sklepem za pomocą REST API

Moduł PayNow dla Prestashop: https://github.com/pay-now/paynow-prestashop/releases/tag/v1.2.0

Serwis PrestaPlus.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zaczynajmy!

Twój nowy sklep Prestashop

Podaj niezbędne dane

  • Start
  • Usługi
  • Twoje dane

Zaczynamy!

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę dla sklepu Prestashop.
Jeśli jesteś gotowy kliknij "Następny krok".

Podstawowe informacje

Wielkość sklepu

Dodatkowe funkcje

Tryb sprzedaży

Wygląd

Projekt graficzny dla sklepu

Dodatki

Dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi

Brief projektu

Jeśli posiadasz brief lub opis projektu, załącz go

Max. size: 2,0 GB

Dane kontaktowe

Przetwarzanie danych i regulamin